MDD

SVENBOX
NOWY STYL
BIURO SERWIS
PROFIM

LITPOL

C+P

 

 

Eformica - Krzysztof Krasnodębski

ul. Marcina z Wrocimowic 12D/204

03-145 Warszawa

NIP: 823 156 88 68

 

Oferujemy meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Proponujemy rozwiązania dla każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

Partnerzy

Kontakt

Eformica

Dane firmy

 

meble@eformica.pl

/22/ 100 48 25

kom. 504 367 896

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

Wygodne i bezpieczne fotele gabinetowe?


Gabinet jest miejscem, w którym prezes danej firmy bądź jeszcze inne osoby chcą czuć się naprawdę komfortowo. Z tego względu do gabinetu wybierane są wysokiej jakości meble. Ale należy pamiętać o tym, że nie tylko to okazuje się najważniejsze. Liczy się również ich wpływ na nasze zdrowie. Warto byłoby korzystać z mebli ergonomicznych. To właśnie one są przygotowane w taki sposób, aby pozytywnie wpływały na nasz kręgosłup i inne części ciała. Przyznamy, że największe znaczenie w tym zakresie odgrywają fotele gabinetowe. Przyjrzyjmy się więc, jak i kiedy powinniśmy z nich korzystać.

 

Jak i kiedy korzystać z foteli gabinetowych?

 

Zanim zamówimy odpowiednie fotele, z których później mielibyśmy przez dłuższy czas korzystać, powinniśmy dokładnie zapoznać się z ich parametrami. Jedynie dzięki temu sprawdzimy czy one do nas pasują. Liczy się ich wysokość, poziom regulacji, a zarazem odpowiednie wykonanie. Na tej podstawie warto poznawać różnorodne fotele gabinetowe, które firma Eformica zgromadziła w swojej bogatej ofercie. Dzięki temu wspiera różnorodnych właścicieli firm, przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. Dostarczamy im fotele biurowe, z których zadowolenie korzystają nawet przez dziesiątki lat.

 

Zwykłe fotele biurowe a ergonomiczne fotele gabinetowe?

 

Czasami nasi klienci stoją przed wyborem. Zastanawiają się nad tym, jaka jest różnica między tradycyjnymi fotelami biurowymi, a gabinetowymi. Co im mówimy w tym zakresie? Zwracamy uwagę na takie elementy, jak jakość wykonania, producenta danych mebli, a zarazem zakres gwarancji. Dodatkowo zaznaczamy, że fotele gabinetowe są ergonomiczne. Nie można tego powiedzieć o najtańszych fotelach biurowych, które zazwyczaj posiadają standardowe wymiary i nie zawsze można je dopasować idealnie do każdej sylwetki.

 

Oznacza to, że na przykład wyższe osoby, które miałyby korzystać z takich foteli, nie byłyby zadowolone. Zapewne nie chcemy stawiać zarówno siebie i swoich pracowników w takim położeniu. Dlatego więc zalecamy, aby zainwestować w ergonomiczne meble, które służą zdrowiu, skuteczniejszej promocji firmy, a zarazem gwarantują większą efektywność osób, które z nich korzystają.

 

Tak wiele korzyści oferują nowoczesne fotele gabinetowe, które powinny pojawić się w biurze, gabinecie, instytucjach państwowych i publicznych. Również szkoły i przedszkola powinny coraz chętniej wybierać dla uczniów takie nowoczesne meble. To przecież również inwestycja w ich przyszłość!

 

 

Eformica czyli meble na wymiar dla Ciebie

„Wybierz meble biurowe i ciesz się nimi przez lata”

26 lutego 2018