Eformica - meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne godne zaufania!

 

Firma Eformica została założona w 2012 roku, natomiast doświadczeni w zakresie wyposażenia wnętrz biur, gabinetów i sal konferencyjnych zdobywamy już od 11 lat. Na przestrzeni lat zdobyliśmy wysokie zaufanie u wielu firm oraz instytucji, zapewniając im profesjonalne wyposażenie dla nowoczesnych i eleganckich stanowisk pracy. Będąc kompetentnym partnerem przez cały czas zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie wyboru i zakupu mebli posiadających wyjątkowy styl i charakter.

 

Jak działamy?

 

  1. Analizujemy potrzeby Klienta - poznajemy wymagania, oczekiwania i pewne życzenia.
  2. Planujemy przestrzeń biurową proponując najlepsze zestawy mebli - dostarczamy projekty bogate w najlepsze rozwiązania, dbając o ergonomię, funkcjonalność i ekonomię każdego miejsca pracy.
  3. Dostawa i montaż - w wyznaczonym terminie dostarczamy całe zamówienie na meble, a dodatkowo gwarantujemy fachowy montaż.
  4. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - przez cały czas wysilamy się dla Państwa.

 

Nasi klienci mogą więc liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, projektów, wyceny, po dostawę, montaż i serwis.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Zapewniamy najlepsze meble biurowe, meble gabinetowe i meble konferencyjne i recepcyjne dostosowane do Państwa potrzeb, możliwości i wnętrza. Eformica to meble do każdego biura. Nasze meble biurowe i krzesła są wykorzystywane w firmach, przedsiębiorstwa, instytucjach oraz w domowych biurach, pracowniach. Proponujemy także najlepsze meble do budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

 

Kochamy naszą pracę i dlatego dbamy o wysoką jakość wszystkich mebli. Przez cały czas jesteśmy otwarci na potrzeby naszych nowych i stałych Klientów, co umożliwia nam świadczenie im usług na najwyższym poziomie. Uważamy, że każdy zasługuje na nowoczesne i komfortowe meble (fotele, krzesła, szafy i stoliki) wysokiej jakości i w dobrej cenie.

 

Eformica to najlepszy partner biznesowy w zakresie dostarczenia nowoczesnych produktów i usług w zakresie wyposażenia wnętrz dla biur, gabinetów, recepcji i sal konferencyjnych.

                                                                                                               

Zajmujemy się wyposażeniem firm oraz instytucji w meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Zaczynając od pomiarów powierzchni, doradztwa, aranżacji i wyceny, poprzez transport mebli, ich montaż i serwis. Sprawiamy, że przestrzenie biurowe nabierają oryginalne charakteru i są w pełni dostosowane do osób na różnych stanowiskach.

 

12 letnie doświadczenie zdobyte wśród dystrybutorów i producentów pozwala nam meblować nie tylko małe pomieszczenia ale także aranżować duże powierzchnie biurowe czy projekty nietypowe.

 

Profesjonalna obsługa i doradztwo mebli biurowych

 

Aby poznać Państwa potrzeby odwiedzimy Was w miejscu pracy, doradzimy jak optymalnie wykorzystać przestrzeń i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, które w indywidualny sposób podkreślą charakter Twojej działalności. Jesteśmy wszechstronni i przez to dostarczamy bogaty asortyment produktów w różnorodnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

Zapraszamy do Oferty i Kontaktu!

 

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Strona główna