O firmie Eformica

Wyślij zapytanie

Eformica - meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne godne zaufania!

Firma Eformica została założona w 2012 roku, natomiast doświadczenie w zakresie wyposażenia wnętrz biur, gabinetów i sal konferencyjnych zdobywamy już od 17 lat. W tym czasie zaufało nam wiele firm oraz instytucji. Będąc kompetentnym partnerem przez cały czas zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie wyboru i zakupu mebli posiadających wyjątkowy styl i charakter.

O Firmie

Poznaj nas lepiej

Zajmujemy się wyposażeniem firm oraz instytucji w meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Zaczynając od pomiarów powierzchni, doradztwa, aranżacji i wyceny, poprzez transport mebli, ich montaż i serwis. Sprawiamy, że przestrzenie biurowe nabierają oryginalne charakteru i są w pełni dostosowane do osób na różnych stanowiskach.

Kochamy naszą pracę i dlatego dbamy o wysoką jakość wszystkich mebli. Przez cały czas jesteśmy otwarci na potrzeby naszych nowych i stałych Klientów, co umożliwia nam świadczenie im usług na najwyższym poziomie. Uważamy, że każdy zasługuje na nowoczesne i komfortowe meble (fotele, krzesła,  szafki na wymiar (Warszawa) i stoliki) wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Meble nie tylko biurowe - meble na wymiar - Warszawa i okolice

Profesjonalna obsługa i doradztwo mebli biurowych - meble pod wymiar - Warszawa

Meble do biur - Warszawa - kochamy to co robimy!

Aby poznać Państwa potrzeby odwiedzimy Was w miejscu pracy, doradzimy jak optymalnie wykorzystać przestrzeń i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, które w indywidualny sposób podkreślą charakter Twojej działalności. Jesteśmy wszechstronni i przez to dostarczamy bogaty asortyment produktów w różnorodnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

 

Zapraszamy do Oferty i Kontaktu!

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - przez cały czas wysilamy się dla Państwa.

Serwis i wsparcie

W wyznaczonym terminie dostarczamy całe zamówienie na meble, a dodatkowo gwarantujemy fachowy montaż.

Dostawa i montaż

Planujemy przestrzeń biurową proponując najlepsze zestawy mebli - dostarczamy projekty bogate w najlepsze rozwiązania, dbając o ergonomię, funkcjonalność i ekonomię każdego miejsca pracy.

Planowanie

Analizujemy potrzeby Klienta - poznajemy wymagania, oczekiwania i pewne życzenia.

Analiza potrzeb Klienta

Jak działamy?

PRZETWARZANIE

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, projektów, wyceny, po dostawę, montaż i serwis.

Eformica to najlepszy partner biznesowy w zakresie dostarczenia nowoczesnych produktów i usług w zakresie wyposażenia wnętrz dla biur np. meble do biur Warszawa, gabinetów, recepcji i sal konferencyjnych.

Nasza oferta

Meble, stoły, lady, krzesła

11 systemów

Meble gabinetowe

23 systemy

Meble pracownicze

12 systemów

Lady recepcyjne

Unikalne meble

 Meble na zamówienie

więcej

Ogromny wybór

Stoły, krzesła, fotele

16 letnie doświadczenie zdobyte wśród dystrybutorów i producentów pozwala nam meblować nie tylko małe pomieszczenia ale także aranżować duże powierzchnie biurowe czy projekty nietypowe.

Najlepsze meble biurowe, meble gabinetowe i meble konferencyjne i recepcyjne dostosowane do Państwa potrzeb, możliwości i wnętrza.

Eformica to meble do każdego biura. Nasze meble biurowe i krzesła są wykorzystywane w firmach, przedsiębiorstwa, instytucjach oraz w domowych biurach, pracowniach. Proponujemy także najlepsze meble do budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

O Firmie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasi partnerzy:

systemów meblowych

0

zadowolonych klientów

0

zrealizowanych projektów

0

lat doświadczenia w branży

0

Oferujemy meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Proponujemy rozwiązania dla każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

Więcej

 Na skróty

Oferta

MDD

NOWY STYL

BIURO SERWIS

Partnerzy

PROFIM

LITPOL

C+P

Zadzwoń do nas

+ 48 504 367 896

Napisz do nas

meble@eformica.pl

2022 © Eformica . Wszelkie prawa zastrzeżone.