2022 © Eformica . Wszelkie prawa zastrzeżone.

Napisz do nas

meble@eformica.pl

Zadzwoń do nas

+ 48 504 367 896

PROFIM
LITPOL
C+P

Partnerzy

MDD
SVENBOX
NOWY STYL
BIURO SERWIS

Oferta

Na skróty

Więcej

Oferujemy meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Proponujemy rozwiązania dla każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

0

lat doświadczenia w branży

0

zrealizowanych projektów

0

zadowolonych klientów

0

systemów meblowych

Nasi partnerzy:

Dlaczego warto z nami współpracować?

O Firmie

Eformica to meble do każdego biura. Nasze meble biurowe i krzesła są wykorzystywane w firmach, przedsiębiorstwa, instytucjach oraz w domowych biurach, pracowniach. Proponujemy także najlepsze meble do budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

Najlepsze meble biurowe, meble gabinetowe i meble konferencyjne i recepcyjne dostosowane do Państwa potrzeb, możliwości i wnętrza.

16 letnie doświadczenie zdobyte wśród dystrybutorów i producentów pozwala nam meblować nie tylko małe pomieszczenia ale także aranżować duże powierzchnie biurowe czy projekty nietypowe.

Stoły, krzesła, fotele

Ogromny wybór

więcej

 Meble na zamówienie

Unikalne meble

Lady recepcyjne

12 systemów

Meble pracownicze

23 systemy

Meble gabinetowe

11 systemów

Meble, stoły, lady, krzesła

Nasza oferta

Eformica to najlepszy partner biznesowy w zakresie dostarczenia nowoczesnych produktów i usług w zakresie wyposażenia wnętrz dla biur np. meble do biur Warszawa, gabinetów, recepcji i sal konferencyjnych.

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, projektów, wyceny, po dostawę, montaż i serwis.

PRZETWARZANIE

Jak działamy?

Analiza potrzeb Klienta

Analizujemy potrzeby Klienta - poznajemy wymagania, oczekiwania i pewne życzenia.

Planowanie

Planujemy przestrzeń biurową proponując najlepsze zestawy mebli - dostarczamy projekty bogate w najlepsze rozwiązania, dbając o ergonomię, funkcjonalność i ekonomię każdego miejsca pracy.

Dostawa i montaż

W wyznaczonym terminie dostarczamy całe zamówienie na meble, a dodatkowo gwarantujemy fachowy montaż.

Serwis i wsparcie

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - przez cały czas wysilamy się dla Państwa.

Aby poznać Państwa potrzeby odwiedzimy Was w miejscu pracy, doradzimy jak optymalnie wykorzystać przestrzeń i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, które w indywidualny sposób podkreślą charakter Twojej działalności. Jesteśmy wszechstronni i przez to dostarczamy bogaty asortyment produktów w różnorodnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

 

Zapraszamy do Oferty i Kontaktu!

Meble do biur - Warszawa - kochamy to co robimy!

Profesjonalna obsługa i doradztwo mebli biurowych - meble pod wymiar - Warszawa

Meble nie tylko biurowe - meble na wymiar - Warszawa i okolice

Kochamy naszą pracę i dlatego dbamy o wysoką jakość wszystkich mebli. Przez cały czas jesteśmy otwarci na potrzeby naszych nowych i stałych Klientów, co umożliwia nam świadczenie im usług na najwyższym poziomie. Uważamy, że każdy zasługuje na nowoczesne i komfortowe meble (fotele, krzesła,  szafki na wymiar (Warszawa) i stoliki) wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Zajmujemy się wyposażeniem firm oraz instytucji w meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Zaczynając od pomiarów powierzchni, doradztwa, aranżacji i wyceny, poprzez transport mebli, ich montaż i serwis. Sprawiamy, że przestrzenie biurowe nabierają oryginalne charakteru i są w pełni dostosowane do osób na różnych stanowiskach.

Poznaj nas lepiej

O Firmie

Firma Eformica została założona w 2012 roku, natomiast doświadczenie w zakresie wyposażenia wnętrz biur, gabinetów i sal konferencyjnych zdobywamy już od 16 lat. W tym czasie zaufało nam wiele firm oraz instytucji. Będąc kompetentnym partnerem przez cały czas zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie wyboru i zakupu mebli posiadających wyjątkowy styl i charakter.

Eformica - meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne godne zaufania!

         504 367 896

Zapytaj

 O firmie Eformica