Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - przez cały czas wysilamy się dla Państwa.

Serwis i wsparcie

W wyznaczonym terminie dostarczamy całe zamówienie na meble, a dodatkowo gwarantujemy fachowy montaż.

Dostawa i montaż

Planujemy przestrzeń biurową proponując najlepsze zestawy mebli - dostarczamy projekty bogate w najlepsze rozwiązania, dbając o ergonomię, funkcjonalność i ekonomię każdego miejsca pracy.

Planowanie

Analizujemy potrzeby Klienta - poznajemy wymagania, oczekiwania i pewne życzenia.

Analiza potrzeb Klienta

Jak zamówić?

PRZETWARZANIE

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, projektów, wyceny, po dostawę, montaż i serwis.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o produkt

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń do nas

+ 48 504 367 896

Napisz do nas

meble@eformica.pl

Nazwa firmy
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Meble szkolne

Lada recepcyjna Valde
14 września 2022

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości szafki szkolne metalowe spełniające wymogi polskich norm, oraz posiadające wymagane atesty i certyfikaty. Meble zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu dzieci i młodzieży. Można zapobiec skrzywieniom kręgosłupa u naszych pociech wyposażając szkoły w szafki szkolne.
Szafki szkolne metalowe mogą mieć różne wysokości, w zależności od grupy wiekowej dzieci. Metalowe szafki szkolne o wysokości 1500 mm – to propozycja dla młodszych uczniów, o wysokości 1800 mm – to propozycja dla starszej młodzieży.


Oferujemy Państwu najwyższej klasy meble metalowe do szkół, które sprawdzą się praktycznie w każdej placówce edukacyjnej. Z ich pomocą mogą się Państwo zatroszczyć nie tylko o profesjonalne wyposażenie obiektu, ale też o dzieci i młodzież. Od tej pory nie będzie problemów, aby worki, teczki czy też różnorodne akcesoria szkolne były pozostawione w szafkach i czekały na właścicieli w szkole. To duża ulga dla dziecięcego kręgosłupa.
 

Meble metalowe dla szkół - wytrzymałość, trwałość i profesjonalny montaż wraz z serwisowaniem
 

Jeśli tylko zdecydują się Państwo na oferowane przez nas meble metalowe do szkół, jesteśmy w stanie zagwarantować Wam:
●    profesjonalny montaż wraz z serwisowaniem,
●    fachowe doradztwo na każdym etapie realizowania zamówienia,
●    dokładne opisanie poszczególnych modeli mebli metalowych, tak aby mogli Państwo podjąć w pełni racjonalną decyzję.

 

Szafki szkolne metalowe różnią się od siebie przede wszystkim wymiarami, pojemnością i wykończeniem. Nie pozostaje Wam nic innego, jak dokładnie zapoznać się z przygotowanymi przez nas modelami i wybrać dla siebie te najdogodniejsze. Z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, m.in. w zakresie parametrów technicznych szafek. Nasze szafki szkolne metalowe są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Każdy będzie z nich zadowolony.
 

Metalowe szafki szkolne - absolutny must have w każdej placówce edukacyjnej

 

Nie da się ukryć, że metalowe szafki szkolne to absolutny must have w każdej placówce edukacyjnej. Czemu tak się dzieje? Nikomu nie zależy przecież na tym, aby dziecko każdego dnia dźwigało na swoich plecach ciężki plecak z pełnym wyposażeniem. Można temu skutecznie zaradzić, a metalowe meble do szkół są w tym przypadku najlepszym przykładem. Wyposażając w nie własne szkoły, mają Państwo pewność tego, że dzieci pozostawią niektóre rzeczy w szafkach, a ich plecaki w krótkim czasie staną się lżejsze. Szafki odznaczają się długą żywotnością oraz nienagannym designem, więc z pewnością warto w nie zainwestować.

Oferujemy meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Proponujemy rozwiązania dla każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

Więcej

 Na skróty

Oferta

MDD

NOWY STYL

BIURO SERWIS

Partnerzy

PROFIM

LITPOL

C+P

Zadzwoń do nas

+ 48 504 367 896

Napisz do nas

meble@eformica.pl

2022 © Eformica . Wszelkie prawa zastrzeżone.