Z-BOX


 

 

 H-BOX


 

 

Kreatywność przy projektowaniu brył mebli tego zestawu pozwala na wszechstronne zagospodarowanie dowolnej przestrzeni biurowej. Wysokie nóżki mebli, blaty biurek, stołów i stolików umieszczone na aluminiowych dystansach stwarzają wrażenie lekkości. Umożliwia to zastosowanie mebli systemu H-Box do aranżacji nawet niewielkich pomieszczeń z zachowaniem funkcjonalności i elegancji.

 

W meblach systemu Z-Box wszystkie detale łączą się w spójną całość. Takiego efektu oczekiwaliśmy dbając o precyzyjne dopasowanie szczegółów. Listwy aluminiowe podkreślające wykończenie blatów i górnych wieńców, fronty szuflad i drzwiczek bez uchwytów, cokoły pod bryłami mebli - wszystko to powoduje wrażenie prostoty ale i elegancji.

 

 V-BOX


 

Nowoczesny design oraz najwyższa jakość wykonania – właśnie te cechy charakteryzują system mebli gabinetowych V-Box. Ten nagradzany na międzynarodowych targach produkt stwarza doskonałe warunki do pracy i pomaga budować profesjonalny wizerunek każdej firmie.

Tym, co wyróżnia meble biurowe z serii V-Box jest wykorzystanie bogatej oferty elementów bryłowych. To właśnie one oraz nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, zastosowane przy projektowaniu systemu, pozwalają na lepsze i bardziej wydajne wykorzystanie powierzchni biurowej.
Precyzyjnie dobrana kompozycja kolorów, szkła i aluminium sprawia, że pomimo nowoczesnego designu meble V-Box są niezwykle eleganckie i podnoszą prestiż każdego pomieszczenia, w którym się znajdują.

 

 ECHO


 

ECHO to zestaw mebli gabinetowych o klasycznej formie w gustownym dekorze orzecha nizinnego pozwala zaprojektowanie ekskluzywnego biura.

Charakterystyczny element dystansu aluminiowego pojawiający się w biurku, wzmacnia efekt świeżości i lekkości całego kompletu.

 

 

 STATUS


 

 

Status łączący klasyczną stylistykę z nowoczesnym designem i najwyższą jakością wykonania. Wymogi estetyczne, nie ustępują ergonomicznym, zapewniając komfort użytkowania mebli podczas spotkań, konferencji jak i codziennej pracy. Status to doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego menadżera, który ceni połączenie prestiżu i indywidualności z wygodą pracy.

 

 IMPULS


 

Impuls to przede wszystkim kontrast czerni i bieli, łagodności i wyrazistości. Podstawowe kolory, a także odcienie dębu i kasztanu w blatach są zrównoważone przez kontrastujące kolory stelaża.
Bryły szaf w odpowiednim kolorze połączone z minimalną ilością mebli nie tylko porządkują przestrzeń biurową również stają się niezwykle ważnym elementem dekoracyjnym.

 

 QUANDO


 

 

QUANDO to rozwiązania zapewniające komfort pracy. Znakomicie pasuje do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym klimacie. Biurka mają prostą, delikatną linię ozdobioną jedynie wyraźnym dekoracyjnym, aluminiowym detalem.

 

 MITO


 

Mito doda klasy każdemu pomieszczeniu. Dwa rodzaje biurek, w wersji podstawowej i wzbogaconej o charakterystyczną szafkę, umożliwiają aranżowanie zarówno małych, jaki i dużych przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Struktura zastosowanego materiału, dostępnego w dwóch kolorach: jasny i ciemny platan, w połączeniu z lakierowanymi, białymi elementami doskonale podkreśla prestiż oraz indywidualizm tej kolekcji.

 

 W-BOX


 

Zestaw gabinetowy W-Box to oferta dla najbardziej wymagającego klienta. Wykonane w kolorze kasztana wenge meble przykuwają wzrok od pierwszej chwili. Biurko wykonane z płyty o grubości 32 mm, z delikatną listwą dekoracyjną w blendzie oraz stopkami i dystansami z aluminium nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dołączając do biurka dostawkę z hartowanego, przyciemnianego szkła o grubości 10 mm, uzyskujemy efekt godny najlepszych wzorców wyrafinowanej estetyki. Przestronna komoda pomieści niezbędne w pracy dokumenty. Szafki z drzwiczkami ze szkła w aluminiowych ramkach sprawiają, że gabinet staje się "drugim domem". Funkcjonalne stoliki okolicznościowe z blatem okrągłym lub kwadratowym uzupełniają ten elegancki zestaw.

Każda firma i instytucja podkreśla swoją działalność przez odpowiednio wyposażone biura i gabinety. W naszej ofercie oferujemy Państwu meble gabinetowe z okleiny naturalnej, melaniny i lakierowane. Dostępne są w różnorodnych kształtach, standardach, wzorach i kolorach. Nasze systemy mebli gabinetowych to przede wszystkim: biurka, szafy, stoliki, fotele gabinetowe, szafy, regały, krzesła i wiele innych. Dostarczamy meble gabinetowe w wersji nowoczesnej i klasycznej. Dzięki nim praca w gabinecie oznacza komfort i przyjemność każdego dnia. Meble gabinetowe Eformica to połączenie wysokiej jakości, nowoczesnej technologii, elegancji i funkcjonalności. Pomożemy Państwu umeblować każdy gabinet!

Strona główna

Echo

H Box

Impuls

do góry...

Zapytaj o ofertę

Mito

W Box

H Box

Quando

Impuls

Status

Echo

V Box

Z Box

Gravity

Mito

Quando

Status

V Box

W Box

Więcej informacji

Więcej informacji

Więcej informacji

 

Dostępne meble


 

Więcej informacji

Z Box

Meble gabinetowe


 

 

Dostępne meble


 

 

Dostępne meble


 

 

 Kolorystyka


 

 

 Kolorystyka


 

 

Dostępne meble


 

 

 Kolorystyka


 

 

 Kolorystyka


 

 

Dostępne meble


 

 

 Kolorystyka


 

 

QUANDO to rozwiązania zapewniające komfort pracy. Znakomicie pasuje do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym klimacie. Biurka mają prostą, delikatną linię ozdobioną jedynie wyraźnym dekoracyjnym, aluminiowym detalem.

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Strona główna

 

 

 

 

Wyślij zapytanie