Meble gabinetowe Z-BOX

Biurka gabinetowe

Komody, szafki

Stoły, kontener

Kolorystyka

Zapytaj o cenę.

Komody, szafki gabinetowe Z-BOX

 

 

Stoły, kontener mobilny Z-BOX

 

 

 

Kolorystyka Z-BOX

 

 

 

Kolory podstawowe

 

 

 

Kolory dodatkowe

 

 

 

Z203 Biurko o wymiarach 180/80/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonane z płyty melaminowanej. Blat i noga grubości 36 mm. W blacie przelot do prowadzenia przewodów. Kontener 3-szufladowy pod blatem posadowiony na cokole wysokości 7 cm. Szuflady kontenera pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty szuflad kontenera.

 

 

Z204 Biurko o wymiarach 200/80/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonane z płyty melaminowanej. Blat i noga grubości 36 mm. W blacie przelot do prowadzenia przewodów. Kontener 3-szufladowy pod blatem posadowiony na cokole wysokości 7 cm. Szuflady kontenera pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty szuflad kontenera.

 

 

Z205 Biurko o wymiarach 180/80/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonane z płyty melaminowanej. Blat i noga grubości 36 mm. W blacie przelot do prowadzenia przewodów. Szafka-pomocnik pod biurkiem ma wymiary 170/50/60 i posadowiona jest na cokole wysokości 7 cm. Szuflady oraz drzwiczki w pomocniku pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty szuflad pomocnika.

Z206 Biurko o wymiarach 200/80/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonane z płyty melaminowanej. Blat i noga grubości 36 mm. W blacie przelot do prowadzenia przewodów. Szafka-pomocnik pod biurkiem ma wymiary 170/50/60 i posadowiona jest na cokole wysokości 7 cm. Szuflady oraz drzwiczki w pomocniku pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty szuflad pomocnika.

Z121 Szafka aktowa o wymiarach 80/45/81 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej. Górny wieniec grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wewnątrz 1 półka (2 przestrzenie) umieszczona tak aby mieściły się segregatory. Szafka posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Drzwi pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

Z122 Regał aktowy o wymiarach 80/45/81 (szer./głęb./wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Górny wieniec grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wewnątrz 1 półka (2 przestrzenie) umieszczona tak aby mieściły się segregatory. Regał posadowiony na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla.

 

 

Z111 Komoda o wymiarach 208/45/128 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej. Górny wieniec oraz ścianki boczne grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części: 2 zamykane podwójnymi drzwiami skrzydłowymi oraz 1 zamykana pojedynczymi drzwiami. Wewnątrz każdej części 2 półki (3 przestrzenie) umieszczone tak aby mieściły się segregatory. Komoda posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Drzwi pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty w jednej z części z podwójnymi drzwiami.

 

 

 

Z112 Komoda o wymiarach 168/45/128 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej. Górny wieniec oraz ścianki boczne grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodą na 2 części zamykane podwójnymi drzwiami skrzydłowymi. Wewnątrz każdej części 2 półki (3 przestrzenie) umieszczone tak aby mieściły się segregatory. Komoda posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Drzwi pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W wersji z kolorem dodatkowym elementem w połysku jest jedno ze skrzydeł drzwiowych.

 

Z113 Komoda aktowa o wymiarach 80/45/128 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej. Górny wieniec oraz ścianki boczne grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wewnątrz 2 półki (3 przestrzenie) umieszczone tak aby mieściły się segregatory. Komoda posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Drzwi pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

 

Z101 Szafa aktowa o wymiarach 80/45/188 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej. Górny wieniec grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wewnątrz 4 półki (5 przestrzeni) rozmieszczone tak aby mieściły się segregatory. Szafa posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Drzwi pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

 

Z103 Szafa aktowa o wymiarach 80/45/188 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej. Górny wieniec grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wewnątrz 4 półki (5 przestrzeni) rozmieszczone tak aby mieściły się segregatory. Wydzielone części szafy dolna (2/5 wysokości) oraz górna (3/5 wysokości) zamykane oddzielną parą drzwi. Szafa posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Drzwi pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

 

Z104 Regał aktowy o wymiarach 80/45/188 (szer./głęb./wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Górny wieniec grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wewnątrz 4 półki (5 przestrzeni) rozmieszczone tak aby mieściły się segregatory. Regał posadowiony na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla.

 

Z207 Stół konferencyjny o wymiarach 220/90/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Blat i nogi grubości 36 mm. W blacie przelot do prowadzenia przewodów.

 

 

Z208 Stolik kawowy o wymiarach 140/60/60 (szer./głęb./wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Blat i nogi grubości 36 mm.

 

Z241 Kontener mobilny 3-szufladowy o wymiarach 49/55/58 (szer./głęb./wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Górny wieniec oraz ścianki boczne grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Szuflady pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. Elementami wykonanymi z płyty połyskowej są fronty szuflad.

 

Katalog mebli Biuro-Serwis

W meblach systemu Z-Box wszystkie detale łączą się w spójną całość. Takiego efektu oczekiwaliśmy dbając o precyzyjne dopasowanie szczegółów. Listwy aluminiowe podkreślające wykończenie blatów i górnych wieńców, fronty szuflad i drzwiczek bez uchwytów, cokoły pod bryłami mebli - wszystko to powoduje wrażenie prostoty ale i elegancji.

Biurka gabinetowe

Kolory Sonoma czekolada i Sangha wenge - tylko w płycie 18mm i 32mm

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Z111 Komoda o wymiarach 208/45/128 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej. Górny wieniec oraz ścianki boczne grubości 36 mm, pozostałe elementy 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części: 2 zamykane podwójnymi drzwiami skrzydłowymi oraz 1 zamykana pojedynczymi drzwiami. Wewnątrz każdej części 2 półki (3 przestrzenie) umieszczone tak aby mieściły się segregatory. Komoda posadowiona na cokole wysokości 7 cm ze stopkami umożliwiającymi wypoziomowanie mebla. Drzwi pozbawione uchwytów, zamykane i otwierane dzięki mechanicznemu wspomaganiu systemem TIP-ON poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty w jednej z części z podwójnymi drzwiami.

 

Kolory podstawowe

 

 

 

Kolory dodatkowe

 

 

 

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Strona główna

Meble Biuro-Serwis

 

 

 

 

Wyślij zapytanie