Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Meble gabinetowe V-BOX

Katalog mebli Biuro-Serwis

Nowoczesny design oraz najwyższa jakość wykonania – właśnie te cechy charakteryzują system mebli gabinetowych V-Box. Ten nagradzany na międzynarodowych targach produkt stwarza doskonałe warunki do pracy i pomaga budować profesjonalny wizerunek każdej firmie.

Tym, co wyróżnia meble biurowe z serii V-Box jest wykorzystanie bogatej oferty elementów bryłowych. To właśnie one oraz nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, zastosowane przy projektowaniu systemu, pozwalają na lepsze i bardziej wydajne wykorzystanie powierzchni biurowej.

Precyzyjnie dobrana kompozycja kolorów, szkła i aluminium sprawia, że pomimo nowoczesnego designu meble V-Box są niezwykle eleganckie i podnoszą prestiż każdego pomieszczenia, w którym się znajdują.

Biurka, stoły

Komody, szafki

Kontenery

Kolorystyka

Biurka gabinetowe

Komody, szafy

V-206 Biurko o wymiarach szer. 180cm gł. 90cm wys. 75cm. Nogi wykonane z aluminiowego profilu 40x40mm wypełnione płytą. Konstrukcja biurka wzmocniona łączyną z płyty z delikatną wstawką aluminiową. Blat biurka o grubości 39mm przedzielony wstawką koloru aluminiowego.

Dostępna wersja biurka o szerokości 160cm - V205

 

V-237 Stolik okolicznościowy o wymiarach szer. 120cm gł. 60cm wys. 60cm. Blat stolika o grubości 39mm przedzielony wstawką koloru aluminiowego. Między nogami stolika znajduje się półka. Stopki aluminiowe o wysokości 10mm.

 

 

 

V-207 Stół konferencyjny o wymiarach szer. 200cm gł. 90cm wys. 75cm. Nogi wykonane z aluminiowego profilu 40x40mm wypełnione płytą. Konstrukcja biurka wzmocniona łączyną z płyty. Blat biurka o grubości 39mm przedzielony wstawką koloru aluminiowego.

 

V-233 Dostawka 3/4 koła o wymiarach średnica 110cm wys. 75cm. Blat dostawki o grubości 39mm przedzielony wstawką koloru aluminiowego. Noga o średnicy 80mm.

 

V-167 Szafka o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 81cm. Szafka na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Przestrzenie między półkami 33cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-166 Regał o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 81cm. Regał na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Przestrzenie między półkami 33cm.

 

V-165 Szafka o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 81cm. Szafka na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. Przestrzenie między półkami 33cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

V-148 Komoda o wymiarach szer. 200cm gł. 45cm wys. 136cm. Komoda na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. Przestrzenie między półkami 40cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-147 Komoda o wymiarach szer. 160cm gł. 45cm wys. 136cm. Komoda na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. Przestrzenie między półkami 40cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-145 Komoda o wymiarach szer. 200cm gł. 45cm wys. 136cm. Komoda na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w środkowej części w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. Przestrzenie między półkami 40cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-144 Komoda o wymiarach szer. 160cm gł. 45cm wys. 136cm. Komoda na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w środkowej części w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. Przestrzenie między półkami 40cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

V-146 Komoda o wymiarach szer. 240cm gł. 45cm wys. 136cm. Komoda na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w środkowej części w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. Przestrzenie między półkami 40cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-143 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 136cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Przestrzenie między półkami 40cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-142 Regał o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 136cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Przestrzenie między półkami 40cm.
V-141 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 136cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39m zwstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. Przestrzenie między półkami 40cm. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-112 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Drzwi w górnej części w ramce aluminiowej ze szkłem antisol. .

V-111 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Szafa podzielona na dwie części. Część ubraniowa o szerokości 50cm z wieszakiem wysuwanym typu "puzon" mieszcząca 3 okrycia. Nad wieszakiem półka na kapelusz. Część aktowa o szerokości 24cm. Przestrzenie między półkami dobrane tak aby zmieścił się segregator. Półki z możliwością regulacji mocowania 3cm wyżej lub niżej. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-110 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Przestrzenie między półkami dobrane tak aby zmieścił się segregator. Półki z możliwością regulacji mocowania 3cm wyżej lub niżej. Aluminiowe uchwyty mocowane dwupunktowo.

 

V-109 Regał o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Przestrzenie między półkami dobrane tak aby zmieścił się segregator. Półki z możliwością regulacji mocowania 3cm wyżej lub niżej.

 

V-108 Regał o wymiarach szer. 40cm gł. 45cm wys. 188cm. Regał na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Przestrzenie między półkami dobrane tak aby zmieścił się segregator. Półki z możliwością regulacji mocowania 3cm wyżej lub niżej.

Kontenery V-BOX

 

 

V-241 Kontener 4-szufladowy o wymiarach szer. 43cm gł. 57cm wys. 66cm. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Cztery szuflady zamykane zamkiem centralnym. Kontener mobilny na kółkach.

 

V-242 Kontener o wymiarach szer. 43cm gł. 57cm wys. 66cm. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Cztery szuflady zamykane zamkiem centralnym. W górnej szufladzie znajduje się piórnik z przegródkami na przybory biurowe. Kontener mobilny na kółkach.

V-246 Kontener o wymiarach szer. 125cm gł. 60cm wys. 65cm. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Kontener podzielony na trzy części. Część zamykana z półką, część otwarta z półką oraz część z trzema szufladami. Kontener na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box.

V-247 Kontener o wymiarach szer. 125cm gł. 60cm wys. 65cm. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Kontener podzielony na trzy części. Dwie części zamykane z półką oraz część z trzema szufladami. Kontener na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box.

Kolorystyka V-BOX

 

 

 

Kolory Sonoma czekolada i Sangha wenge - tylko w płycie 18mm i 32mm

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

V-234 Dostawka szklana 3/4 koła o wymiarach średnica 110cm wys. 75cm. Blat dostawki z płyty 18mm na której leży szkło hartowane antisol o grubości 10mm koloru. Noga o średnicy 80mm.

V-234 Dostawka szklana 3/4 koła o wymiarach średnica 110cm wys. 75cm. Blat dostawki z płyty 18mm na której leży szkło 10mm

V-237 Stolik okolicznościowy o wymiarach szer. 120cm gł. 60cm wys. 60cm. Blat stolika o grubości 39mm przedzielony wstawką koloru aluminiowego. .

 

 

 

V-207 Stół konferencyjny o wymiarach szer. 200cm gł. 90cm wys. 75cm. Nogi wykonane z aluminiowego profilu 40x40mm wypełnione płytą. Konstrukcja biurka wzmocniona łączyną z płyty.

 

V-206 Biurko o wymiarach szer. 180cm gł. 90cm wys. 75cm. Nogi wykonane z aluminiowego profilu 40x40mm wypełnione płytą.

Dostępna wersja biurka o szerokości 160cm - V205

 

V-167 Szafka o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 81cm.

 

V-166 Regał o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 81cm. 

 

V-165 Szafka o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 81cm.

V-148 Komoda o wymiarach szer. 200cm gł. 45cm wys. 136cm.

 

V-147 Komoda o wymiarach szer. 160cm gł. 45cm wys. 136cm.

 

V-146 Komoda o wymiarach szer. 240cm gł. 45cm wys. 136cm.

V-145 Komoda o wymiarach szer. 200cm gł. 45cm wys. 136cm.

 

V-144 Komoda o wymiarach szer. 160cm gł. 45cm wys. 136cm.

V-143 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 136cm.

V-142 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 136cm. 
V-141 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 136cm.

 

V-112 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm.

V-111 Szafa ubraniowo-aktowa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm.

 

V-110 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm.

 

V-109 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm.

 

V-108 Regał o wymiarach szer. 40cm gł. 45cm wys. 188cm.

V-241 Kontener 4-szufladowy o wymiarach szer. 43cm gł. 57cm wys. 66cm.

 

V-242 Kontener z piórnikiem o wymiarach szer. 43cm gł. 57cm wys. 66cm.

V-246 Kontener o wymiarach szer. 125cm gł. 60cm wys. 65cm.

V-247 Kontener o wymiarach szer. 125cm gł. 60cm wys. 65cm.

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Strona główna

V-111 Szafa o wymiarach szer. 80cm gł. 45cm wys. 188cm. Szafa na aluminiowych kwadratowych stopkach nawiązujących do nóg biurka gabinetowego V-Box. Górny wieniec o grubości 39mm z wstawką w kolorze aluminium wykonany w tej samej technologii co biurko. Szafa podzielona na dwie części. Część ubraniowa o szerokości 50cm oraz część aktowa o szerokości 24cm.

 

Zapytaj o ofertę

Meble Biuro-Serwis

 

 

 

 

Wyślij zapytanie