meble@eformica.pl
/22/ 100 48 25
kom 504 367 896

EFORMICA

KONTAKT

DANE FIRMOWE

Oferujemy najlepsze meble biurowe, meble gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Eformica to meble do każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy

Eformica - Krzysztof Krasnodębski
ul. Marcina z Wrocimowic 12D/204
03-145 Warszawa
NIP: 823 156 88 68

EFORMICA

Meble gabinetowe H-BOX

Biurka gabinetowe

Komody, szafki

Stoły

Kolorystyka

Zapytaj o cenę.

Komody, szafki gabinetowe H-BOX

 

 

Kolorystyka H-BOX

 

 

 

Kolory podstawowe

 

 

 

Kolory dodatkowe

 

 

 

Stoły

 

 

 

 

H201 Biurko o wymiarach 180/90/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonane z płyty melaminowanej. Blat grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nóg. Nogi biurka z płyty grubości 48 mm umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm. W wersji z kolorem dodatkowym elementem w połysku jest osłona (blenda) biurka.

 

 

H202 Biurko o wymiarach 200/90/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonane z płyty melaminowanej. Blat grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nóg. Nogi biurka z płyty grubości 48 mm umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm. W wersji z kolorem dodatkowym elementem w połysku jest osłona (blenda) biurka.

 

H203 Biurko o wymiarach 207/90/75 (szer./głęb./wys. w cm) z kontenerem 3-szufladowym wykonane z płyty melaminowanej. Blat grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nogi i górnego wieńca kontenera. Noga biurka z płyty grubości 48 mm oraz kontener umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm. Uchwyty szuflad wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone na całej szerokości przednika szuflady. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są przedniki szuflad kontenera oraz osłona (blenda) biurka.

 

H204 Biurko o wymiarach 227/90/75 (szer./głęb./wys. w cm) z kontenerem 3-szufladowym wykonane z płyty melaminowanej. Blat grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nogi i górnego wieńca kontenera. Noga biurka z płyty grubości 48 mm oraz kontener umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm. Uchwyty szuflad wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone na całej szerokości przednika szuflady. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są przedniki szuflad kontenera oraz osłona (blenda) biurka.

 

 

H205 Biurko o wymiarach 180/170/75 (szer./głęb./wys. w cm) z szafką-pomocnikiem wykonane z płyty melaminowanej. Wymiary szafki-pomocnika to 170/50/75. Blat biurka grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nogi i górnego wieńca pomocnika. Noga biurka z płyty grubości 48 mm oraz pomocnik umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm. Uchwyty szuflad wykonane są z profilu aluminiowego o szerokości przedników szuflad. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są przedniki szuflad pomocnika oraz osłona (blenda) biurka.

 

H206 Biurko o wymiarach 200/170/75 (szer./głęb./wys. w cm) z szafką-pomocnikiem wykonane z płyty melaminowanej. Wymiary szafki-pomocnika to 170/50/75. Blat biurka grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nogi i górnego wieńca pomocnika. Noga biurka z płyty grubości 48 mm oraz pomocnik umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm. Uchwyty szuflad wykonane są z profilu aluminiowego o szerokości przedników szuflad. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są przedniki szuflad pomocnika oraz osłona (blenda) biurka.

H101 Komoda o wymiarach 244/45/190 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części zamykane podwójnymi drzwiami skrzydłowymi. Oddzielne pary drzwi zamykają część dolną komody (2 przestrzenie na segregatory) oraz górną (3 przestrzenie). W części środkowej komody znajduje się odkryta przestrzeń z 2 półkami szklanymi. Komoda posadowiona na profilach aluminiowych wysokości 10 cm. Uchwyty drzwi wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone wzdłuż pionowych krawędzi każdego skrzydła drzwi. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są 4 fronty w górnej części komody.

 

H102 Komoda o wymiarach 164/45/190 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części zamykane drzwiami skrzydłowymi. Oddzielne pary drzwi zamykają część dolną komody (2 przestrzenie na segregatory) oraz górną (3 przestrzenie). W części środkowej komody znajduje się odkryta przestrzeń z 2 półkami szklanymi. Komoda posadowiona na profilach aluminiowych wysokości 10 cm. Uchwyty drzwi wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone wzdłuż pionowych krawędzi każdego skrzydła drzwi. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są 2 fronty w górnej części komody.

 

H112 Komoda o wymiarach 244/45/119 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części, z których 2 skrajne są zamykane podwójnymi drzwiami skrzydłowymi. Wewnątrz tych części umieszczone są 2 półki (3 przestrzenie na segregatory). Część środkowa jest w górnej części odkryta i ma 1 półkę (2 przestrzenie na segregatory) a w dolnej części 2 szuflady. Komoda posadowiona jest na profilach aluminiowych wysokości 10 cm. Uchwyty drzwi wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone wzdłuż pionowych krawędzi każdego skrzydła drzwi oraz wzdłuż poziomych krawędzi szuflad. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są 4 skrajne fronty skrzydeł drzwiowych komody

 

H113 Komoda o wymiarach 164/45/119 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części zamykane drzwiami skrzydłowymi. Wewnątrz każdej części umieszczone są 2 półki (3 przestrzenie na segregatory). Komoda posadowiona jest na profilach aluminiowych wysokości 10 cm. Uchwyty drzwi wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone wzdłuż pionowych krawędzi każdego skrzydła drzwi. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są 2 skrajne fronty skrzydeł drzwiowych komody.

 

 

H114 Komoda o wymiarach 164/45/119 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części, z których 2 skrajne są zamykane pojedynczymi drzwiami skrzydłowymi. Wewnątrz tych części umieszczone są 2 półki (3 przestrzenie na segregatory). Część środkowa jest w górnej części odkryta i ma 1 półkę (2 przestrzenie na segregatory) a w dolnej części 2 szuflady. Komoda posadowiona jest na profilach aluminiowych wysokości 10 cm. Uchwyty drzwi wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone wzdłuż pionowych krawędzi każdego skrzydła drzwi oraz wzdłuż poziomych krawędzi szuflad. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są 2 skrajne fronty skrzydeł drzwiowych komody.

 

 

H115 Szafka o wymiarach 84/45/119 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm zamykana drzwiami skrzydłowymi. Wewnątrz umieszczone są 2 półki (3 przestrzenie na segregatory). Szafka posadowiona jest na profilach aluminiowych wysokości 10 cm. Uchwyty drzwi wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone wzdłuż pionowych krawędzi każdego skrzydła. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty skrzydeł drzwiowych.

 

 

H121 Szafka o wymiarach 84/45/81 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm zamykana drzwiami skrzydłowymi. Wewnątrz umieszczona jest 1 półka (2 przestrzenie na segregatory). Szafka posadowiona jest na profilach aluminiowych wysokości 10 cm. Uchwyty drzwi wykonane są z profilu aluminiowego i umieszczone wzdłuż pionowych krawędzi każdego skrzydła. W wersji z kolorem dodatkowym elementami w połysku są fronty skrzydeł drzwiowych.

 

 

H209 Stolik okolicznościowy o wymiarach fi90/60 (średnica/wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Blat grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nóg. Nogi stolika z płyty grubości 48 mm umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm.

 

H208 Stolik okolicznościowy o wymiarach 90/90/60 (szer./głęb./wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Blat grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nóg. Nogi stolika z płyty grubości 48 mm umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm.

 

H207 Stół konferencyjny o wymiarach 220/90/75 (szer./głęb./wys. w cm) wykonany z płyty melaminowanej. Blat grubości 18 mm posadowiony na profilu aluminiowym 6 cm nad górną krawędzią nóg. Nogi stołu z płyty grubości 48 mm umieszczone są na profilu aluminiowym wysokości 10 cm.

 

 

Katalog mebli Biuro-Serwis

 

Kreatywność przy projektowaniu brył mebli tego zestawu pozwala na wszechstronne zagospodarowanie dowolnej przestrzeni biurowej. Wysokie nóżki mebli, blaty biurek, stołów i stolików umieszczone na aluminiowych dystansach stwarzają wrażenie lekkości. Umożliwia to zastosowanie mebli systemu H-Box do aranżacji nawet niewielkich pomieszczeń z zachowaniem funkcjonalności i elegancji.

 

Biurka gabinetowe

 

 

 

H114 Komoda o wymiarach 164/45/119 (szer./głęb./wys. w cm) wykonana z płyty melaminowanej grubości 18 mm. Wnętrze podzielone przegrodami na 3 części, z których 2 skrajne są zamykane pojedynczymi drzwiami skrzydłowymi. Wewnątrz tych części umieszczone są 2 półki (3 przestrzenie na segregatory). Część środkowa jest w górnej części odkryta i ma 1 półkę (2 przestrzenie na segregatory) a w dolnej części 2 szuflady. Komoda posadowiona jest na profilach aluminiowych wysokości 10 cm.

 

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Kolory Sonoma czekolada i Sangha wenge - tylko w płycie 18mm i 32mm

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Strona główna

Meble Biuro-Serwis

 

 

 

 

Wyślij zapytanie