meble@eformica.pl
/22/ 100 48 25
kom 504 367 896

EFORMICA

KONTAKT

DANE FIRMOWE

Oferujemy najlepsze meble biurowe, meble gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Eformica to meble do każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy

Eformica - Krzysztof Krasnodębski
ul. Marcina z Wrocimowic 12D/204
03-145 Warszawa
NIP: 823 156 88 68

EFORMICA

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Meble biurowe na zamówienie

Posiadamy już biuro, w którym będziemy dbali o rozwój naszej działalności. Chcemy czuć się w nim komfortowo, ale brakuje nam odpowiedniego wyposażenia biura? Może nie mamy jeszcze mebli. Jeśli znajdujemy się w takim położeniu, to powinniśmy dostrzec wiele korzyści, które wynikają z zamówienia mebli na wymiar.

 

Jedynie dzięki temu otrzymamy meble biurowe idealnie dopasowane do miejsca, w którym będą się znajdować. Nie będą one za dużo bądź za małe. Będą idealnie dopasowane i dopiero takie rezultaty sprawią, że nasza efektywność w biurze oraz całego zespołu, okaże się o wiele wyższa. Komu jednak powinniśmy to zlecić i jak wyglądają meble na zamówienie? Przekonajmy się, jak realizuje je firma Eformica z Warszawy.

 

Potrzeby i oczekiwania klientów

 

W pierwszej kolejności staramy się dokładnie ocenić potrzeby naszych klientów. Dokładnie zapoznajemy się z biurem, do którego potrzebne są nowe meble. Chętnie przyjeżdżam na miejsce i zapoznaje się z klientem bezpośrednio. Dzięki temu udaje się poznać i miło porozmawiać. Na podstawie różnorodnych szablonów mebli, które były już realizowane przez Eformica udaje się wyszukać oryginalny pomysł na nowe meble biurowe.

 

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, nawet te ryzykowne. Dzięki temu spełniamy oczekiwania tych najbardziej wymagających już od wielu lat. Jakie meble biurowe jesteśmy w stanie przygotować? Przede wszystkim dostarczamy biurka, fotele biurowe oraz gabinetowe, stoły konferencyjne, krzesła i wiele więcej.

 

Bogate portfolio mebli na zamówienie

 

Zgromadziliśmy już wiele mebli na wymiar, które zostały dostosowane do różnorodnych klientów z Warszawy i okolic. Byli to najczęściej właściciele firm, nowi przedsiębiorcy, a zarazem osoby ceniące sobie indywidualne podejście i wysoką jakość realizacji zamówienia. Firmie Eformica udało się zgromadzić cenne portfolio od klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy. Przedstawiamy w nim różnorodne meble biurowe na zamówienie, które wykonaliśmy dla nich w przeciągu ostatnich lat.

 

To wszystko dzięki temu, że zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z wszystkimi klientami. Oni są dla nas najważniejsi. Traktujemy ich osobno, a nie szablonowo. Nie przedstawiamy gotowych rozwiązań, lecz wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych odbiorców.

 

Dzięki temu nasze meble biurowe służą im później na wiele lat użytkowania. To wynik tego, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i pochodzą od sprawdzonych producentów mebli znanych w Europie i na świecie.

 

 

Po meble biurowe na zamówienie zachęca Eformica.pl

„Wyjątkowy dostawca mebli na wymiar ”

12 lutego 2018