meble@eformica.pl
/22/ 100 48 25
kom 504 367 896

EFORMICA

KONTAKT

DANE FIRMOWE

Oferujemy najlepsze meble biurowe, meble gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Eformica to meble do każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy

Eformica - Krzysztof Krasnodębski
ul. Marcina z Wrocimowic 12D/204
03-145 Warszawa
NIP: 823 156 88 68

EFORMICA

Meble biurowe C-BOX

Biurka płytowe

Biurka na stelażu

Szafy i regały

Kontenerki

Kolorystyka

Zapytaj o cenę.

Biurka płytowe C-BOX

 

 

Biurka na stelażu C-BOX

 

 

Kolorystyka C-BOX

 

 

 

Szafy i regały C-BOX

 

 

C144 Bardzo popularna, niska szafa biurowa, częściowo otwarta. Trzy przestrzenie na dokumenty/segregatory zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

C148 Typowy, niski  regał otwarty. Trzy otwarte przestrzenie na dokumenty.  Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

C142 Niska szafa jednodrzwiowa. Trzy zamykane przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek, stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 110 cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

 

C149  Wąski i niski regał otwarty z trzema  przestrzeniami na dokumenty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

C150 Regał narożny o równej szerokości i głębokości wynoszącej 39 cm. Wewnątrz cztery półki o półkolistym kształcie. Mebel doskonale wkomponowujący się w wolne przestrzenie biura o niewielkim metrażu. Wysokość mebla- 110 cm.

C166 Pojemna, głęboka szafka często stosowana do przechowywania większych gabarytowo artykułów potrzebnych w biurze. Szerokość 80cm,  głębokość 60 cm, wysokość 74 cm.

C161 Bardzo popularna, niska szafa biurowa. Dwie przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 74cm.

 

 

C168 Niski  regał otwarty. Dwie otwarte przestrzenie na dokumenty,  stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 74cm.

 

 

C162 Niska szafa jednodrzwiowa. Dwie zamykane przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek, stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 74 cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

 

C169  Wąski i niski regał otwarty. Dwie  przestrzenie na dokumenty, stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 74cm.

 

 

C106 Niezastąpiona w każdym pomieszczeniu z większą liczbą pracowników, tradycyjna, praktyczna zamykana (zamek) szafa ubraniowa z poprzeczną belką. W środku półka oraz przestrzeń na kilka wieszaków. Szerokość szafy 80cm,  wysokość 183 cm, głębokość 60 cm. Szafa na stopkach z możliwością poziomowania.

C105 Funkcjonalna szafa aktowo-ubraniowa. Szafa podzielona na część aktową (4 półki) oraz ubraniową - wysuwany niewielki wieszak, umocowany po środku części ubraniowej, równolegle do bocznych ścian szafy. Wysokość mebla- 183 cm, głębokość- 39 cm, szerokość 80cm. Szafa D105 jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w pomieszczeniach, gdzie trudno będzie wydzielić miejsce na oddzielną szafę ubraniową.

 

 

C107 Szafa idealnie pasująca do niewielkich pomieszczeń biurowych, gdzie pracują 2-3 osoby. Szerokość szafy, zaledwie 40 cm, powoduje, że można ją przysłowiową “wcisnąć w każdy kąt”. Wysokość szafy-183 cm, głębokość- 60 cm.

C101 Bardzo popularna, typowa szafa biurowa. Pięć przestrzeni na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C103 Regał częściowo zamykany. Dwie górne przestrzenie otwarte, trzy dolne zamykane na zamek.,Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie szafy w pomieszczeniu.

Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C104 Bardzo popularny w biurach regał częściowo zamykany. Trzy górne przestrzenie otwarte, dwie dolne zamykane na zamek. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C108 Bardzo popularny w biurach typowy regał otwarty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C102 Popularna, typowa wąska szafa biurowa. Pięć przestrzeni na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C109  Typowy wąski regał otwarty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C110 Regał narożny o równej szerokości i głębokości wynoszącej 39 cm. Wewnątrz cztery półki o półkolistym kształcie. Mebel doskonale wkomponowujący się w wolne przestrzenie biura o niewielkim metrażu. Wysokość mebla- 183 cm.

C125 Funkcjonalna szafa aktowo-ubraniowa. Szafa podzielona na część aktową (4 półki) oraz ubraniową - wysuwany niewielki wieszak, umocowany po środku części ubraniowej, równolegle do bocznych ścian szafy. Wysokość mebla- 148 cm, głębokość- 39 cm, szerokość 80cm. Szafa D 125 jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w pomieszczeniach, gdzie trudno będzie wydzielić miejsce na oddzielną szafę ubraniową.

 

 

C121 Popularna szafa biurowa o średniej wysokości. Cztery przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 148cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C124 Regał częściowo zamykany. Dwie górne przestrzenie otwarte, dwie dolne zamykane na zamek.,Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie szafy w pomieszczeniu.

Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 148cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C128 Bardzo popularny w biurach, typowy regał otwarty średniej wysokości. Cztery otwarte przestrzenie na dokumenty.  Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C122 Popularna, typowa wąska szafa biurowa. Cztery zamykane przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek, stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 148 cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C129  Wąski regał otwarty średniej wysokości z czterema przestrzeniami na dokumenty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 148cm.

 

Możliwość zastosowania  dodatkowych nadstawek.

C130 Regał narożny o równej szerokości i głębokości wynoszącej 39 cm. Wewnątrz cztery półki o półkolistym kształcie. Mebel doskonale wkomponowujący się w wolne przestrzenie biura o niewielkim metrażu. Wysokość mebla- 148 cm.

C141 Bardzo popularna, niska szafa biurowa. Trzy przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

Kontenerki C-BOX

 

 

 

C501 Biurko na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 85cm. Blat o grubości 25 mm, szeroki na 180cm. Blenda biurka 35cm. Wysokość biurka 74cm. Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania).

C502 Biurko na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 90 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160cm. Blenda biurka 35 cm. Wysokość biurka 74cm. Nogi biurka na stopkach  (możliwość poziomowania).

Wersja prawostronna (prawa)

C503 Biurko na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 90 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160cm. Blenda biurka 35 cm. Wysokość biurka 74cm. Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania).

Wersja lewostronna (lewa)

C504 Biurko prawostronne (prawe)na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato.

Wymiary: szerokość biurka 180 cm, głębokość 90 cm, wysokość biurka 74 cm.

Blat grubość blatu 25 mm

Wysokość blendy łączącej nogi biurka 35 cm.

Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania)

C505 Biurko lewostronne (lewe)na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato.

Wymiary: szerokość biurka 180 cm, głębokość 90 cm, wysokość biurka 74 cm.

Blat grubość blatu 25 mm

Wysokość blendy łączącej nogi biurka 35 cm.

Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania).

Katalog mebli Biuro-Serwis

Meble pracownicze C-Box zostały stworzone z myślą o osobach które cenią sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie. Grube na 25 mm blaty oraz szafy wyposażone w drzwi szklane, w aluminiowych ramkach, mogą z powodzeniem pełnić rolę zestawu gabinetowego, który będzie ozdobą każdego biura.
Projekt mebli typu C-Box przewiduje dowolne konfigurowanie poszczególnymi elementami zestawu, w tym wykorzystanie atrakcyjnych dostawek z łukowatym blatem. Wszystkie szafy zostały wyposażone w zamki meblowe, a kontenery w zamki centralne. W szufladach zastosowano prowadnice rolkowe.
Meble pracownicze C-Box to eleganckie i praktyczne rozwiązanie. Dzięki użytym materiałom i solidnym wykonaniu pozostaną modne i sprawne przez długie lata.

C506 Biurko (prawe)na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160 cm. Blenda biurka -35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości.

C507 Biurko (lewe) na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160 cm. Blenda biurka -35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości.

 

C508 Biurko (prawe)na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm i szerokości  180 cm. Blenda biurka o wysokości 35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości - możliwość poziomowania.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

C509 Biurko (lewe)na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 180 cm. Blenda biurka -35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości.

C510 Biurko (prawe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat. Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 208 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C511 Biurko (plewe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat. Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 208 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C512 Biurko(prawe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat. Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 228 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C513 Biurko (lewe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat.Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 228 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C601 Biurko na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 85cm. Blat o grubości 25 mm, szeroki na 180cm. Blenda biurka 35cm. Wysokość biurka 74cm. Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania).

C602 Biurko na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 90 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160cm. Blenda biurka 35 cm. Wysokość biurka 74cm. Nogi biurka na stopkach  (możliwość poziomowania).

Wersja prawostronna (prawa)

C603 Biurko na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 90 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160cm. Blenda biurka 35 cm. Wysokość biurka 74cm. Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania).

Wersja lewostronna (lewa)

C604 Biurko prawostronne (prawe)na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato.

Wymiary: szerokość biurka 180 cm, głębokość 90 cm, wysokość biurka 74 cm.

Blat grubość blatu 25 mm

Wysokość blendy łączącej nogi biurka 35 cm.

Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania)

C605 Biurko lewostronne(lewe)na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato.

Wymiary: szerokość biurka 180 cm, głębokość 90 cm, wysokość biurka 74 cm.

Blat grubość blatu 25 mm

Wysokość blendy łączącej nogi biurka 35 cm.

Nogi biurka na stopkach (możliwość poziomowania).

C606 Biurko (prawe)na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160 cm. Blenda biurka -35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości.

C607 Biurko (lewe) na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 160 cm. Blenda biurka -35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości.

 

C608 Biurko (prawe)na stelażu metalowym, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm i szerokości  160 cm. Blenda biurka o wysokości 35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości - możliwość poziomowania.

C609 Biurko (lewe)na nogach z płyty, blat lekko wyprofilowany łukowato o głębokości 70 cm . Blat o grubości 25 mm, szeroki na 180 cm. Blenda biurka -35 cm. Wysokość biurka 74 cm. Nogi biurka na stopkach o regulowanej wysokości.

C610 Biurko (prawe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat. Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 208 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C611 Biurko (plewe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat. Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 208 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C612 Biurko(prawe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat. Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 228 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C613 Biurko (lewe) na nogach z płyty, którego charakterystycznym elementem jest długi, lekko wygięty blat.Blat o grubości 25 mm. Szerokość blatu wynosi 228 cm. Głębokość blatu wynosi 90 cm. Wysokość biurka 74 cm.

C804 Stały kontener cztero-szufladowy o szerokości 50 cm, głębokości 45 cm, wysokości 74 cm. Szuflady zamykane zamkiem centralnym.

C802 Kontener cztero-szufladowy z blatem, który można przyłączyć do blatu biurka o wysokości 74 cm. Szerokość blatu dostawki-141,6 cm, głębokość- 53,3 cm. Szuflady zamykane centralnie. Na zdjęciu przedstawiono kontener po prawej stronie. Możliwa jest opcja z kontenerem umieszczonym po lewej stronie blatu.

C803 Kontener cztero-szufladowy z prostokątnym blatem, który służy jako dostawka do biurka o wysokości 74 cm. Szerokość blatu dostawki- 90 cm. Głębokość kontenera- 45 cm. Szuflady zamykane centralnie.

C801 Kontener z trzema szufladami i funkcjonalnym “piórnikiem”. Całość zamykana jednym zamkiem. Kontener na kółkach, co umożliwia jego pełną mobilność. Szerokość- 43 cm, głębokość- 55 cm, wysokość- 62 cm.

C805 Szafka żaluzjowa z uchwytem, otwierana w płaszczyźnie poziomej. Szerokość szafki 90 cm, głębokość- 45 cm, wysokość- 74 cm. Nie posiada zamka.

Kolory Sonoma czekolada i Sangha wenge - tylko w płycie 18mm i 32mm

Stelaże do biurek

 

 

 

Kolorystyka stelaży

(malowanie proszkowe)

Stelaże do biurek

C501

wymiary: 180x85x74

C502

wymiary: 160x90x74

C503

wymiary: 160x90x74

C504

wymiary: 180x90x74

C505

wymiary: 180x90x74

C506

wymiary: 160x70x74

C507

wymiary: 160x70x74

C508

wymiary: 180x70x74

C509

wymiary: 180x70x74

C510

wymiary: 208x90x74

C511

wymiary: 208x90x74

C512

wymiary: 228x90x74

C513

wymiary: 228x90x74

C601

wymiary: 180x85x74

C602

wymiary: 160x90x74

C603

wymiary: 160x90x74

C604

wymiary: 180x90x74

C605

wymiary: 180x90x74

C606

wymiary: 160x70x74

C607

wymiary: 160x70x74

C608

wymiary: 180x70x74

C609

wymiary: 180x70x74

C610

wymiary: 208x90x74

C611

wymiary: 208x90x74

C612

wymiary: 228x90x74

C613

wymiary: 228x90x74

C106 Niezastąpiona w każdym pomieszczeniu z większą liczbą pracowników, tradycyjna, praktyczna zamykana (zamek) szafa ubraniowa z poprzeczną belką. W środku półka oraz przestrzeń na kilka wieszaków. Szerokość szafy 80cm,  wysokość 183 cm, głębokość 60 cm. Szafa na stopkach z możliwością poziomowania.

C105 Funkcjonalna szafa aktowo-ubraniowa. Szafa podzielona na część aktową (4 półki) oraz ubraniową - wysuwany niewielki wieszak, umocowany po środku części ubraniowej, równolegle do bocznych ścian szafy. Wysokość mebla- 183 cm, głębokość- 39 cm, szerokość 80cm.

 

 

C107 Szafa idealnie pasująca do niewielkich pomieszczeń biurowych, gdzie pracują 2-3 osoby. Szerokość szafy, zaledwie 40 cm, powoduje, że można ją przysłowiową “wcisnąć w każdy kąt”. Wysokość szafy-183 cm, głębokość- 60 cm.

C101 Bardzo popularna, typowa szafa biurowa. Pięć przestrzeni na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

 

C103 Regał częściowo zamykany. Dwie górne przestrzenie otwarte, trzy dolne zamykane na zamek.,Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie szafy w pomieszczeniu.

Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

 

C104 Bardzo popularny w biurach regał częściowo zamykany. Trzy górne przestrzenie otwarte, dwie dolne zamykane na zamek. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

C108 Bardzo popularny w biurach typowy regał otwarty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

 

C102 Popularna, typowa wąska szafa biurowa. Pięć przestrzeni na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

 

C109  Klasyczny wąski regał otwarty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

 

C110 Regał narożny o równej szerokości i głębokości wynoszącej 39 cm.Wysokość 183cm. Wewnątrz cztery półki o półkolistym kształcie.

C125 Funkcjonalna szafa aktowo-ubraniowa. Szafa podzielona na część aktową (4 półki) oraz ubraniową - wysuwany niewielki wieszak, umocowany po środku części ubraniowej, równolegle do bocznych ścian szafy. Wysokość mebla- 148 cm, głębokość- 39 cm, szerokość 80cm.

 

 

C121 Popularna szafa biurowa o średniej wysokości. Cztery przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 148cm.

 

C124 Regał częściowo zamykany. Dwie górne przestrzenie otwarte, dwie dolne zamykane na zamek.,Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie szafy w pomieszczeniu.

Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 148cm.

 

C128 Bardzo popularny w biurach, typowy regał otwarty średniej wysokości. Cztery otwarte przestrzenie na dokumenty.  Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 183cm.

 

C122 Popularna, typowa wąska szafa biurowa. Cztery zamykane przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek, stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 148 cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

C129  Wąski regał otwarty średniej wysokości z czterema przestrzeniami na dokumenty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 148cm.

 

 

C130 Regał narożny o równej szerokości i głębokości wynoszącej 39 cm. Wewnątrz cztery półki o półkolistym kształcie. Mebel doskonale wkomponowujący się w wolne przestrzenie biura o niewielkim metrażu. Wysokość mebla- 148 cm.

C141 Bardzo popularna, niska szafa biurowa. Trzy przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

C144 Bardzo popularna, niska szafa biurowa, częściowo otwarta. Trzy przestrzenie na dokumenty/segregatory zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

C148 Typowy, niski  regał otwarty. Trzy otwarte przestrzenie na dokumenty.  Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

C142 Popularna, niska szafa jednodrzwiowa. Trzy zamykane przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek, stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 110 cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

 

C149  Wąski i niski regał otwarty z trzema  przestrzeniami na dokumenty. Stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 110cm.

 

 

C150 Regał narożny o równej szerokości i głębokości wynoszącej 39 cm. Wewnątrz cztery półki o półkolistym kształcie. Mebel doskonale wkomponowujący się w wolne przestrzenie biura o niewielkim metrażu. Wysokość mebla- 110 cm.

C166 Pojemna, głęboka szafka często stosowana do przechowywania większych gabarytowo artykułów potrzebnych w biurze. Szerokość 80cm,  głębokość 60 cm, wysokość 74 cm.

C161 Bardzo popularna, niska szafa biurowa. Dwie przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek,stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 74cm.

 

 

C168 Niski  regał otwarty. Dwie otwarte przestrzenie na dokumenty,  stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 80cm, głębokości 39cm i wysokości 74cm.

 

 

C162 Niska szafa jednodrzwiowa. Dwie zamykane przestrzenie na dokumenty/segregatory, zamek, stopki z możliwością poziomowania.  Szafa o szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 74 cm. Drzwi w opcji lewe/prawe.

 

 

C169  Wąski i niski regał otwarty. Dwie  przestrzenie na dokumenty, stopki z możliwością poziomowania ułatwiają precyzyjne ustawienie regału w pomieszczeniu.

Wymiary:  szerokości 40cm, głębokości 39cm i wysokości 74cm.

 

 

Kontenerki C-BOX

 

 

 

Meble Biuro-Serwis

Szafy i regały

Biurka płytowe

Stelaże do biurek

Kolorystyka C - BOX

Kontenery biurowe

Biurka na stelażu

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Strona główna

C-BOX

 

 

 

 

Wyślij zapytanie