Classic C


Svenbox to fabryka, który szczególny nacisk kładzie na niezawodność i wygodę użytkowania, oraz wysoką jakość wykonania zaczerpniętą ze szwedzkiej technologii   kojarzonej z prostotą formy. Wysoka jakość, atrakcyjna cena i szybka realizacja to główne atuty tego producenta.

                     .

                    

                    

 

 

 

Ergonomic Master


 

Funkcjonalny system biurek pracowniczych wszechstronnie wykorzystujący możliwość aranżacji przestrzeni. Tym, co wyróżnia system, jest charakterystyczna noga na aluminiowej stopie. Wewnątrz nogi znajduje się łatwo dostępny kanał kablowy, znacznie skracający czas montażu. Oferta systemu uwzględnia dużą różnorodność kształtów oraz elementów stanowisk pracowniczych, które możemy dowolnie ze sobą zestawiać.

 

Firmy, przedsiębiorstwa i instytucje chętnie wybierają nasze wyposażenie miejsc pracy w funkcjonalne i ergonomiczne meble biurowe. Posiadamy rozbudowaną ofertę nowoczesnych mebli biurowych, dzięki czemu dostępne są w wielu wzorach, rozmiarach i kolorach.

 

Nasze systemy mebli biurowych to przede wszystkim: biurka, pomocniki biurowe, regały, szafy biurowe, kontenery, stoliki okolicznościowe, łączniki i nadstawki. Meble biurowe Eformica zapewniają właścicielom i projektantom dużą swobodę z zakresie projektowania wnętrza każdego biura!

 

 

Strona główna

 

 

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

email: meble@eformica.pl

 

Strona główna