Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - przez cały czas wysilamy się dla Państwa.

Serwis i wsparcie

W wyznaczonym terminie dostarczamy całe zamówienie na meble, a dodatkowo gwarantujemy fachowy montaż.

Dostawa i montaż

Planujemy przestrzeń biurową proponując najlepsze zestawy mebli - dostarczamy projekty bogate w najlepsze rozwiązania, dbając o ergonomię, funkcjonalność i ekonomię każdego miejsca pracy.

Planowanie

Analizujemy potrzeby Klienta - poznajemy wymagania, oczekiwania i pewne życzenia.

Analiza potrzeb Klienta

Jak zamówić?

PRZETWARZANIE

Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, projektów, wyceny, po dostawę, montaż i serwis.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o produkt

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń do nas

+ 48 504 367 896

Napisz do nas

meble@eformica.pl

Nazwa firmy
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Meble socjalne

Lada recepcyjna Valde
14 września 2022

W ofercie Eformica prezentujemy szeroki wybór metalowych mebli socjalnych o wielu zastosowaniach np. szafy ubraniowe metalowe dla takich podmiotów jak: szkoły, fabryki, baseny czy siłownie.  

 

Meble metalowe w wersji socjalnej to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą udanie i profesjonalnie wyposażyć swoje obiekty. Jesteśmy w stanie dostarczyć dla Państwa szafy ubraniowe metalowe do znajdujących się w fabrykach i zakładach pracy pomieszczeń socjalnych. Dodatkowo znajdujące się w naszej ofercie meble metalowe socjalne mają szerokie zastosowanie na basenach, siłowniach, w szkołach czy też różnego rodzaju centrach rozrywki i sportu. 

 

Szafy ubraniowe metalowe - troska o własną odzież i obuwie oraz pełne bezpieczeństwo

 

Szafy ubraniowe metalowe zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów, dlatego możemy Państwu zagwarantować, że nie zawiodą Waszych oczekiwań pod kątem trwałości, żywotności i wytrzymałości. Poradzą sobie z wieloma czynnikami zewnętrznymi oraz ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jesteście Państwo w stanie korzystać z nich przez długie lata, a przy okazji zapewniamy Wam ich kompleksowe serwisowanie. Dlaczego warto zdecydować się na takie szafki metalowe? Przede wszystkim z tego powodu, że:
●    w ten sposób można się zatroszczyć o przechowywaną w nich odzież oraz obuwie,
●    są bezpieczne i osoby z zewnątrz nie będą w stanie się do nich dostać (spełniają wszelkie niezbędne normy).

Oczywiście szafki metalowe można dla siebie dobrać w pożądanym rozmiarze, biorąc pod lupę m.in. ich wysokość oraz pojemność. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą, więc na pewno znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie.

 

Szafki na wymiar Warszawa - elastyczność i dopasowanie się do potrzeb klienta

 

Oferowane przez nas szafy metalowe szkolne nie muszą być przez Państwa samodzielnie montowane, ponieważ nasi pracownicy zajmą się tym od ręki. Dostarczą je również we wskazane miejsce, a po drodze na pewno nie dojdzie do żadnych opóźnień. Sporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza szafki na wymiar w Warszawie. W tym zakresie jesteśmy w stu procentach elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, tak aby szafki na wymiar w Warszawie świetnie wkomponowały się w konkretne pomieszczenie i nie zabierały w nim zbyt dużo miejsca.

Oferujemy meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Proponujemy rozwiązania dla każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

Więcej

 Na skróty

Oferta

MDD

NOWY STYL

BIURO SERWIS

Partnerzy

PROFIM

LITPOL

C+P

Zadzwoń do nas

+ 48 504 367 896

Napisz do nas

meble@eformica.pl

2022 © Eformica . Wszelkie prawa zastrzeżone.