MDD

SVENBOX
NOWY STYL
BIURO SERWIS
PROFIM

LITPOL

C+P

 

 

Eformica - Krzysztof Krasnodębski

ul. Marcina z Wrocimowic 12D/204

03-145 Warszawa

NIP: 823 156 88 68

 

Oferujemy meble biurowe, gabinetowe, konferencyjne i recepcyjne. Proponujemy rozwiązania dla każdego biura, budynków użyteczności publicznej i innych miejsc pracy.

Partnerzy

Kontakt

Eformica

Dane firmy

 

meble@eformica.pl

/22/ 100 48 25

kom. 504 367 896

tel.: 22 100 48 25

kom.: 504 367 896

Jak ważna recepcja?


Okazuje się, że miejscem reprezentacyjnym dla wielu firm, hoteli, instytucji i organizacji okazuje się recepcja. Warto więc, aby takie miejsce przyczyniało się do pozytywnej promocji naszej działalności. Jest to możliwe, jeśli tylko zadbamy o właściwy wygląd takiego miejsca. Liczy się jego wystrój, a zarazem nowoczesne meble. Dobrze, aby takie wyposażenie recepcji było dostosowane do branży i działalności, którą prowadzimy. Tylko dzięki temu zainteresowani klienci, partnerzy czy goście będą mogli czuć się w takim miejscu bardzo komfortowo. I właśnie dlatego z pomocą przychodzą tutaj lady recepcyjne od Eformica. Są to zawsze niesamowite meble na zamówienie dopasowane do klienta biznesowego i każdego innego.

 

Jakie lady recepcyjne przygotowywaliśmy?

 

Na przestrzeni lat udało się nam przygotowywać lady recepcyjne dla szerokiego grona klientów. Do wielu z nich zaliczają się właściciele biur oraz poważnych firm. Otrzymaliśmy od nich cenne wiadomości na temat ich oczekiwań., a zarazem dokładnie poznaliśmy profil działalności, którą prowadzą. Dzięki temu udało nam się przedstawić im kilka pomysłów na wyjątkowe lady recepcyjne. Klienci wybierali jedną z naszych propozycji, co pozwoliło nam przejść dalej do realizacji zamówienia. Ale to nie jedyni klienci w tym temacie.

 

Wykonaliśmy także lady recepcyjne barowe, hotelowe i wiele innych. Jeśli więc i Państwo są przekonani, że o to miejsce reprezentacyjne należy zadbać, to zachęcamy do kontaktu. W naszym portfolio także ukazaliśmy różnorodne lady recepcyjne i inne meble na wymiar, które tworzymy dla klientów w Warszawie od blisko 6 lat.

 

Wyposażenie lady recepcyjnej

 

Dbamy nie tylko o to, aby taka lada recepcyjna została wykonana z wysokiej jakości materiałów, w odpowiednim stylu i wymiarach. Liczy się dla nas także to, aby posiadała odpowiednie oświetlenie, a zarazem miejsce na sprzęt komputerowy bądź inne urządzenia. Do takich lad recepcyjnych łatwo jest jeszcze dopasować wyjątkowe fotele biurowe, z których korzystanie okaże się dla pracowników bardzo wygodne. Okazują się ergonomiczne, więc nawet przesiadywanie 8 godzin w tak przygotowanej recepcji nie będzie stanowiło dla nich problemu.

 

Jakie jeszcze meble przygotujemy?

 

Eformica to nie tylko lady recepcyjne, ale również profesjonalne meble do wyposażenia biura. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw potrzebom osób, które zakładają firmę i chcą zadbać o swoje pierwsze biura. Odnawiamy także biura prowadzone przez wieloletnie firmy, które chcą się w ten sposób rozwinąć. Podpowiadamy, dzielimy się doświadczeniem i zaznaczamy, które meble biurowe i inne okażą się najlepsze w danej chwili i miejscu.

 

 

Zaprasza do kontaktu Eformica.pl

„Lady recepcyjne i meble biurowe dla Twojego biznesu”

19 lutego 2018